Červenec 2018

Potegovanej poník

19. července 2018 v 15:23 | Pukavčí syn |  Blog

Žasnu, jak se davy lidí dokážou nasrat, když se k nim donese info, nebo fotka, jak děcka čmáraj na osla. Nebo poníka, nevim. Hned se všichni bouřej, jaký je to týrání. Dneska jsem o tom četl na titulce nějakých novin. O haló na sociálních sítích nemluvím.

Jako jasně, gesto je to pěkný. V zásadě je to píčovina a prasárna čmárat na poníka fixama. Ale poník zmokne a je v klidu. Co mě domrdává je fakt, že na světě je fakt daleko, daleko, DALEKO víc zvířat, než jeden posranej poník, se kterýma lidská rasa vyjebává.

Pomyslel někdo z tý spousty zastánců zvířecích práv, že určitě někdy zbaštil kuře, nebo prasátko, který si koupil v obchodě? A že mnohdy ty podmínky, který musí zvířátka, který nám skončej na talíři, přetrpět, jsou horší, než ty, že je někdo poteguje? Jak jsem psal, poník zmokne, ale v klidu a ve zdraví pokračuje ve štaci po republice, kde ho zmalujou zas jinak. I když po tom haló spíš ne.

Ale miliony kuřátek, tisíce selátek, tisíce telátek a kraviček si procházej peklem každej den. Jenom pro ukojení lidstva.

Až bude chtít bejt někdo statečnej a vyhrocovat, jaký je strašný týrání poníka, když na něj děcka malujou, ať se laskavě zastává veškerého zvířectva, který trpí, kvůli lidský stupiditě a nenasytnosti. Takhle je to akorát trapný pozérství.