Únor 2018

Xenofobní a nenávistnej článek

23. února 2018 v 15:01 | Pukavec |  Myšlenky, názory, dojmy

Vše je psáno se značnou dávkou nadsázky a přehánění - podstatu to nemění


Tenhle článek bude smrdět xenofobií a nenávisti proti náboženstvím, na to se hned připravte. Dlouhodobě pozoruju současný dění ohledně migrace muslimů a afričanů do Evropy. A abych přecejen nebyl nařčen ze škatulkování, říkejme jim v tomhle článku prostě "muslimové" a "černoši".

Na úvod pár argumentů, proč je podle mě migrace muslimů a černochů problém. V Evropě nejsme zase tak vyspělé národy, abychom bez následků dokázali přijmout statisíce, nebo dokonce miliony, migrantů z chudých a válkou ohrožených států. Vemte si jenom nedávnou ekonomickou krizi, která na pár let dost rozházela fungování několika států. Jak máme potom dokázat, postarat se o desetitisíce práce a integrace neschopných občanů?! V Německu nafasujou skoro čtvrt mega €, k tomu sympatickej domeček a mějte se dobře. Samotnej fakt, že se o ně Německo takhle postará zní šlechetně, ale pořád je to trochu nefér vůči vlastním občanům, kteří i na tohle museli léta makat.

Dalším průserem je Itálie, kam připlouvaj ti černí. Chováním dokazující, že jsou to prostě opičáci, co dokážou jenom drancovat a vyžívat se v kriminální činnosti.