Březen 2017

Z pohledu Shaniy

11. března 2017 v 2:20 | Pukavčí syn |  Povídky

Ahojte. V obchodě jsem byla číslo 61, ale teď mi říkají Shania. Jsem samička potkana v pubertě a hodně se to projevuje. Neustále se čistím a hlídám si váhu, i když mě ten dvoumetrovej tvor pořád cpe sušenky. To jeho samička mě krmí různýma semínkama, ovocem a zeleninou. Ale abych jemu nekřivdila, tak mi občas dá mlíčko, který mi moc šmakuje.

Bydlím v garsonce, která je nejvíc zabezpečená. Mám kolem sebe mříže, který jsou ještě omotaný pletivem, takže na mě nikdo a nic nemůže. Navíc se po tom prímově šplhá.
Obývací část s pohledem na kuchyňský koutek

Jak jsem začal odsuzovat sport

4. března 2017 v 18:18 | Pukavčí syn |  Myšlenky, názory, dojmy

Sparta dostává na prdel a já se před pár dny zamyslel nad tím, proč lidi tolik fandí sportu. Klubům, reprezentacím, jednotlivcům, olympionikům. Bejvaly časy, kdy jsem byl schopnej aktivně chodit do sparťanskýho chrámu a fandit. Zpravidla proti Baníku, pač to byl libovej adrenalin. Pak mi ale přišlo smysluplnější utrácet prachy za něco jinýho. Třeba za cigára. Za cigára, který taky nejsou kdoví jak prospěšný, ale aspoň z nich něco osobně mám. Takhle jsem jenom seděl a čučel. Občas prožil euforii, jindy jsem odcházel nasranej. Ale čím jsem starší, tím víc mi to přijde zbytečný. Už ani v televizi se na derby pražských "S" nepodívám. Teď sport vnímám jako takovej letsplay pro dospělý.