Prosinec 2016

Whisky

15. prosince 2016 v 12:39 | Pukavčí syn |  Blog

Před lety máti zabavila v práci flašu Tullamorky (neptej se na detaily) a odnesla si ji domů. V té době (bylo mi asi osmnáct) už jsem měl o whisky trochu přehled. Trochu přehled ve smyslu, že jsem věděl, že existuje a že je to docela pitelný. Poprvé mě k whisky přivedl nikdo jiný, než můj brácha.

Myslím, že to byl Daniels a s bráchou jsme vyžahli asi čtyři sklínky. Dobrý pití, sympatickej večer při sledování Simpsnů, kdy vlastně vůbec nepociťujete účinek alkoholu. Teprve, když jsem se zvednul z křesla, že si potřebuju odskočit, jsem pocítil Jackovu sílu. Okamžitě mě zatlačil zpátky do gauče.

O další prachy bohatší

12. prosince 2016 v 23:38 | Pukavčí syn |  Story

Decentně jsem projel pár svých starých článků a tahle story o štěstí mi připoměla, že se mi podobnýho štěstí dostalo ještě několikrát. A vůbec jsem se s tím nepochlubil. Jaký náhodičky k tomu všemu prostě vedou.

Minulej měsíc, taky tejden před výplatou, zrovna, když jsem byl po pátým dni v kuse už dost utahanej, tudíž i nevrlej, vyjdu ze skladu, abych omrknul zásoby pečiva, když tu náhle zmerčim povědomej lísteček u trouby. Lísteček za vrácený lahve. Nikde nikdo, bylo po šestý večer. Lístek jsem zabavil a jako vždycky vyčkával, jestli se někdo přihlásí. Teprve až po zavíračce jsem ho využil. A i když to nebylo za 640,- jako minulej měsíc, tenhle za 160,- se taky kurva hodil.

Sausage Party (2016)

6. prosince 2016 v 14:21 | Pukavčí syn |  Recenze

Na první pohled jsem očekával klasickej animák s očekávatelnou pointou. O klasickej animák se fakt nejedná a konečný rozuzlení nikdo nečeká. Pojetí celého konceptu "dětskou" animací se mi moc líbí. Člověk je naladěnej na něžnost, takže ho ostřejší slůvka, který jsou na něj chrlený od začátku, nijak nepohorší. Pořád je to krásně barevnej animák plnej jídla.