Matt Mattias █ Pulzující ucho

9. září 2016 v 15:55 | Pukavčí syn |  Povídky

Matt Mattias. Charismatický mladík od pohledu, který se vždy vyžíval v sexuálním zájmu žen a dívek. Protože mu zájem ženského pohlaví nestačil pouze v soukromém životě, rozhodl se stát striptérem. Skupina žen byla vzrušená okamžitě, jak do místnosti vešel nosorožec, který měl místo rohu ztopořenýho ptáka. Když pak odložil svou masku a zpocené dlouhé blonďaté vlasy mu padaly do obličeje, zvlhly ženský ještě víc. A v momentě, kdy si je prohrábnul svojí, tak akorát svalnatou, rukou směrem dozadu, padaly ze židlí a otevíraly ústa dokořán. Od zaměstnavatele měl zakázáno s klientkami hovořit, neboť jeho hlas způsobil nejeden srdeční kolaps během vystoupení.

Jenže Matt Mattias je šelma nenažraná a ani akce připomínající swingers party, na níchž byl jako jediný muž, mu nestačila, rozhodl se proslavit, aby si mohl užívat intimitu s celebritami. Katy Perry, Lady Gaga, Selena Gomez, Taylor Swift, Cameron Diaz, Anna Faris, Nelly Furtado. Po všech těhle jménech prahnul. Představoval si, jak tyhle libový kočky nakládá a neleží před ním jenom na plakátě z časopisu. Cesta byla trnitá, hlavně na úplném počátku, kdy se Matt potřeboval procpat mezi elitu světového šoubyznysu. Kromě dobrý vizáže jsou zapotřebí hlavně peníze. Když máte skutečný talent, tak je cesta o něco snažší.

Matt si zahrál na mladistvou zlatokopku, když za účelem získání peněz udělal dobře postarší dámě, která už nikdy nedoufala, že se na ní někdo bude dívat déle jak pět sekund, natož aby pod maskou Václava Klause ml. objevil její ženství. Ledajaký muž by to nedokázal, ale Matt, co by profesionál, zvládl celou akci bravurně a dostál svého. Postarší dáma, která se proslavila díky mnoha plastikám, vypsala Mattovi šek a jeho cesta za slávou mohla začít.

Šoubyznys se může těšit na nové jméno. Na jméno, z něhož se budou všem pipinám třást kolena. Zejména ty kolena, pojištěný na desítky milionů.


"Davide, můj kamaráde. Dík, že jsi za mnou přišel. Myslím si, že to stálo za to, ale potřebuju se z toho přecejenom trochu dostat." započal jsem rozhovor.
"Pro tebe cokoliv, Matte. I když tentokrát fakt žasnu."
"Budeš žasnout za rok, až se bude psát o Demi Lovato, kterou načapali s mým pérem v ruce, jak jí to dělám na ksicht."
"Jseš fakt odhodlanej koukám. Co když ti to nevyjde, kámo?"
"Co by se prosím tě posralo? Prachy mám a už vím, kde investovat. V Dallasu je prej jeden maník, kterej si sice bere první rok 70% veškerýho vejvaru, ale zaručeně tě protáhne nahoru."
"Čumim, že zrovna Matt Mattias bude dělat děvku." vysmál se mi David.
Místností zavládlo ticho, protože jsem nevěděl jak reagovat. Mohl jsem protestovat, dát Davidovi přes hubu, ale vlastně jsem věděl, že tomu tak nějaký čas bude. David ale nepočítal s tím, že mám v plánu potom onoho producenta vyšachovat ze svojí hry.
"Pusť nějakou hudbu a já zatím smotám jointa." přerušil ticho David.

Vybral jsem nějakej deep a ponořil se do šustění papírku, který David žmoulal v prstech. Pokoj oranžově ozařovalo odpolední slunce a dalo tak téhle barvě vyniknout ještě víc, dík oranžovýmu pruhu, který lemuje moje stěny u stropu. Místnost jsem měl vybavenou skromě, aby působila prostorně. Jen to nejpotřebnější. Stůl s počítačem, postel, jídelní stůl a křeslo s propastným polštářem. Takový to pohodlný křeslo, do kterýho se po sednutí ponoříte až po hruď. Někdy, když jsem byl vypálenej, tak jsem měl i strach. Křeslo teď ale zabíral David a pomalu odtrhával přebytečný papír z jointa. Podmanivá melodie deepu navodila příjemnou atmosféru. Jako dělanou pro vypálení mozku.

"Kámo, to křeslo je děsivý." svěřil se mi David.
"Cheche, v klidu. To za chvíli přejde. Jenom se tomu poddej, ať tě rychlejš sežere."
"Vole."
Dál jsme se ponořili do hudby a do stavu intoxikace. David po chvilce začal zjišťovat informace o mým hrdinským činu vedoucím za prachama. Normálně bych o tom asi nemluvil. Snažil bych se na to vůbec nevzpomínat a připustit si to jenom jako ošklivý sen. Ale tráva mě příjemně uklidnila a já si mohl stát pevně za svým. Začal jsem tedy barvitě popisovat schůzku s Jocelyn Wildensetein.
Všemu předcházel telefonát. Netušil jsem, že má ještě pořád svého agenta. Nějakého cvičitele ze ZOO, který si tímhle melouchem přivydělává. Navzdory zprzněnosti mého návrhu byl agent spokojen a ujistil mě, že se mi ozve zpátky následující den.
Další den se agent skutečně ozval a sdělil mi, že mě, cituji, bude čekat večer ve všech jejich otvorech, ať už těch přirozených, nebo způsobených plastikou. David sebou lehce cuknul, ale pak se zase ponořil do mého vyprávění.

"Zdravím, madam. Jsem Matt Mattias a...nechci vás nějak urazit, ale potře..." zarazila mě.
"Š š š š š, mladej. Je mi to jasný. A strašně ráda budu tvojí děvkou." řekla mimicky funkční polovinou tváře.
"Dobře. Náhodou nějakej drink tu nemáte?"
"Říkej mi Jo. A jedinej drink si dáš z mých koz. Co bys na ně rád vylil?" začala se rozpalovat, až ji z toho začalo pulzovat ucho, který na mě chvílema mrkalo.
Z baru jsem vzal lahev whisky. Přistoupil k Jo a začal jí rozepínat blůzu. Ucho jí pulzovalo, ale nerozptylovalo mě. Když jsem rozepnul poslední knoflíček, začal jsem blůzu pomalu roztahovat. Neměla podprsenku a na mě se vyvalily tři ňadra, z nichž jedno mělo osm bradavek. Okamžitě jsem se k nim přitisknul a začal vylévat whisky rovnou do svých úst. Tak snadno mi to ale neprošlo a Jo si sama vzala co chtěla. Na levém prsu si udělala důlek, ze kterýho vedla malinká odtoková jamka rovnou mezi trojici bradavek. Přitiskla mi ústa přímo k bradavkám a začala rozlévat whisky. Občas to proložila plivnutím slin. Bradavky mě něžně okusovaly na rtech a já se dostával do stále většího zápalu vášně. Chytla mě za tváře a přisunula ke svým rtům. Začala mě líbat. Vášnivě líbat. A docela jí to šlo, i když mi v ústech krom jazyka rejdilo ještě něco. Nedovolila mi zjistit co to bylo a ani mi později neodpověděla na přímou otázku. Alkohol ale pomalu začal dělat svoje a já to přešel.
"Už to nevydržím. Vezmi si je." vykřikla.
"Je?"
Než jsem stačil zareagovat, vyskočila ze sedačky a klínem se přitiskla k mojí hlavě. Začala křičet, ječet, zpívat, brečet, močit skrz bradavky, pulzující ucho začalo svítit modře a její kalhotky začalo něco pomalu prokousávat. Nejdřív skrz textil vykoukla vagína. Drsně jsem se na ní vrhnul a začal vychutnávat každej faldík. Po chvilce vykoukla druhá vagína a té jsem se začal věnovat rukou. Uvnitř její druhé vagíny mi něco udělalo perfektní manikúru a tak jsem si prohodil ruce. Jo, jejím vagínám, i mým nehtům to dělalo náramně dobře. Hlavou mi ale začalo vrtat, jak to vyřeším při sexu. Jakoby četla moje myšlenky a uklidnila mě, že si s tím nemusím dělat starosti, že si vagíny sami rozhodnou, kterou naplním. Přinejhorším prý jedna sežere tu druhou a ona aspoň týden bude mít jenom jednu, než jí druhá doroste. "Hlavně ať to není ta, kterou čtu myšlenky lidí." dodala.

"Kámo, tohle ti nežeru." přerušil vyprávění David.
"Mě to taky nesedělo a tak jsem si pořešil důkaz. Těsně před tím, než jsem od ní odešel, tak jsem si natočil tohle."
Na videu jsem já u Joiny prciny a na papír píšu čísla a slova na který myslím. Jocelyn měla zavázané oči. Kdykoliv jsem dopsal číslo, nebo slovo, Jocelyn okamžitě reagovala. Pět. Sedm. Ucho. Na cokoliv jsem pomyslel, její píča věděla.

"Ubal další brko, Dave." a vrátil jsem se k vyprávění.
Položil jsem Jo na záda, strhnul z ní poslední cáry kalhotek a pustil se s plnou chutí do jejího klínu. Řádně jsem si navlhčil obě její mušle, který začaly slastně pomlaskávat, jen jsem se k nim blížil se svým nádobíčkem. Když měly mýho žaluda skoro na dosah, jedna vagína tu druhou poprskala a ta ustoupila. Trochu zesmutnělá se nahrnula do kouta a druhá se po mě začala sápat. Proniknul jsem do ní. Začal jsem jí prostě jebat. Myslel jsem jenom na prachy a na její pulzující ucho a přirážel jak divoch. Kvičela blahem. Vydávala zvuky připomínající mnoho různých živočišných druhů najednou. Potom jsem si lehnul na záda já a nechat se jí ojet.
Vášnivě na mě skotačila, všechny tři ňadra poskakovala a já si to začal taky docela užívat. Zavřel jsem oči a myslel na jinou. Chtěl jsem se co nejdřív udělat, když mě najednou něco praštilo do tváře. Otevřel jsem oči a vedle mě na mě koukalo oko.
"Promiň Matty, to se mi občas stane." sebrala svoje oko ze sedačky a vrátila si ho do očního důlku. Rychle jsem zase zavřel oči a ponořil se do fantazie.
"Už budu, už budu, už buduuu." začal jsem křičet. Její druhá vagína mi začala olizovat koule a já se udělal. Stříkal jsem do ní co jen to jde. Ucho jí bubnovalo. Přitiskla se ke mě a její bradavky mě láskyplně žmoulaly hruď.

"A takhle jsem přišel k milionu." pochlubil jsem se.
David mi podal jointa a nic nedodal. Jen se ponořil do křesla a zaposlouchal se do deepu. Ten jsem vzápětí vypnul, protože mi volal Simon Friedlog. Můj, snad budoucí, producent. Zprostředkovatel slávy. Vrátnej v továrně "Vopíchej všechny od A do Z". Od Ashlee Simpson po Zaru Larrson.
"Halo? Matt u telefonu."
"Zdravím Matte, Simon. Stavte se zítra v devět ráno u mě. Finance a talent sebou." a zavěsil.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama