Mám rád důchodce

15. září 2015 v 14:57 | Pukavčí syn |  Blog

Je to pár týdnů zpátky, co úvodní stránku Blogu zahlcoval výběr článků, které byly zaměřené na důchodce. Zpravidla se jednalo o "škatulkování", kdy jednotliví blogeři určili pár poznávacích rysů, nebo o kritiku důchodců. Že jsou jenom napruzení, nerozumí nám, atd.

Asi takhle, já dnešním mladým už taky moc nerozumim a to nejsem kdo ví jak starej, takže záležitost neporozumnění není záležitostí jenom důchodců, ale každýho člověka, kterej úplně nehoví "novým" zvykům.

Ale o tom jsem psát nechtěl.

Já si důchodce nemůžu vynachválit. A to dělám za kasou. Kurva - ZA KASOU. Na světě snad není horší místo, než pokladna, kde se to hemží převážně právě důchodci. Vůbec mi do toho nezapadaj všechny ty kategorie, který byly určený a na prudící zákazníky narážím průběžně bez rozdílu věku. Jednou to pojebe stará bába, jindy namistrovanej třicetiletej cápek, kterej už v tomhle věku strašně moc pospíchá.

Dědové se mnou na pokladně vtipkujou, probíraj ženský, řešej politiku. Všechno v naprostý pohodě, na téměř přátelské úrovni. Na takové úrovni, kdy vidíte dotyčného zákazníka ve frontě, on vás za pultem a už se těšíte, z čeho si uděláte prdel dneska.

Babičky jsou ze mě totálně rozhozený, flirtujou se mnou, čančaj se, usmívaj, i když se jindy tváří jako ty ježibaby, o kterých jsem čítaval na blogách. Přitom jsou to sympatický babči, který se ještě vůbec necejtěj jako vykopávky a maj co nabídnout. Od sympatických příběhů, přes žertíky a někdy i doteky >:) ...jako rily...i když šlo jenom o útěchu po zjebání on 50letý maminy, co na ní nezbyl akční sejra.

Jsou to normální lidi, který si chtěj jenom pokecat, ukázat, že dokážou bejt ještě cool a já jsem strašně rád, že jsem jimi obklopen, protože s nimi mám mnohem lepší vztah, než s nevyspělou mládeží. A já zase škatulkuju mladý, achjo. -_-


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama