Je libo sympatičtější život?!

23. července 2015 v 20:05 | Pukavčí syn |  Blog

Od předposledního velkýho mejdánku, kdy jsem se vykalil do výše Petřínský rohhledny, mi dřímá v hlavě myšlenka, kdy je člověk vlastně sám sebou.

Z vlastního hlediska se dokážu zařadit do čtyř fází svojí povahy.

a)Taková ta střízlivá, nazývána také jako přirozená. Ale...

b)...co když je přirozené to mé já, které je díky pár decím vína trochu odvázanější a schopnější se projevit na veřejnosti...nebo...

c)...co když je to ta moje část, která kouří trávu a je schopna vnímat všechno daleko detailněji, procítěnějš...kdy i závan větru působí dojmem polibku zářivé víly a jakýkoliv pokrm je srovnáván s tím nejlahodnějším nugátem na jazyku...nebo snad..

d)...jsem ta vyklepaná troska, která strádá po své droze, díky které jí svět připadá snesitelnější a cítí se nejistá, když nedostane svojí deci a práska?!

Jestli někdo čekal v tomto článku nějaký závěr, tak ho musím zklamat. Stále nad touto otázkou přemýšlím, a i když nikoho nechci nabádat k pití nebo hulení, tak by to aspoň jednou mohl zkusit, protože mu to otevře zdánlivě zamčená vrátka. Vrátka, která on sám zamkl...a kdo ví...třeba není třeba je zamykat.

Vážně netuším, ke kterému bodu se připojit.

Ano, člověk může argumentovat agresivním chováním opilců, nebo zmateným chováním zhulenců a smutným pozastavením se nad vysychajícím chudákovi prahnoucím po látce, ale...po "štěstí" toužíme všichni a holt ho někdo objevil na dně čůča...proč by jeho pocit štěstí měl být jiný?


Pomozte mi najít odpověď... >:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Khira Khira | 23. července 2015 v 21:21 | Reagovat

*rozhodla se být mírná xD*
Ten článek si napsal fakt hezky xD
*zkráceno*
Ne ale teď vážně, neser mě. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama