Kělly Clarkson

3. dubna 2015 v 16:00 | Pukavčí syn |  Blog

Lidi, kteří mě už nějakou dobu znají, si určitě zvykli na to, že Kelly Clarkson a Miley Cyrus budu poslouchat, obdivovat, milovat a onanovat nad nimi, dokud mi někdo neusekne uši, neprovede lobotomii, nevyrve srdce a nezlomí ruce. Stejně tak jsem si já zvyknul na to, že v mém nejbližším okolí není nikdo, s kým bych nad touhle dvojkou mohl společně "slintat".

Ale to mi nezabrání v tom, abych pro svou vlastní potěchu, tu a tam nevyšvihnul nějakou fákt povedenou písničku od jedné z nich. Pro dnešní den to bude písnička od Kelly, která...od prvního poslechu ji v mým případě provází dost - sladce řečeno - emocí.

Nejdřív se mi líbila, takže v nedávným článku o novým Kellyiným albu jsem ji i zmínil, ale po pár hodinách, z "neznámýho důvodu", jsem to upravil a zmínil jinou. Pár dnů na to, když jsem se pokoušel hlouběji zaposlouchat do oné písničky, mi dokonce přišlo, že to nezpívá Kelly. Vážně. V týhle konkrétní písničce zní její hlas prostě jinak. Není to Kellyin hlas, jak ho znám a jak ho poznám po první hlásce, kterou vydá. Trochu jsem se po zrodu týhle písničce pídil a ejhle - napsala jí Sia.

Že by právě Sia mohla za to, že nad tou písničkou přemýšlím víc než nad jinou? Pač, ruku na srdce, Sia je prostě jinde a je boží. A že by jenom její psaná slova vedla k tomu, že i Kelly je odprezentuje (odzpívá) úplně ... nezvykle?

Každopádně fůůů. Pár, možná faktických odborníků, spojuje náboj týhle písničky se Stronger, kde Kelly chrlí, jak je prostě nezlomná a blablabla. Jebat. U týhle písničky mi fakt něco nešmakuje tak jak bych čekal. Možná dělám z komára velblouda, ale...zatím tomu budu přiřazovat nějakej háček, na kterej určitě časem přijdu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kath Kath | 10. dubna 2015 v 10:55 | Reagovat

Kelly Klakson ^^ :D

2 pukavcisyn pukavcisyn | 10. dubna 2015 v 20:25 | Reagovat

[1]: Že se takhle nesměješ Jeremymu z TopGearu ke kterýmu by se to mimo jiné hodilo daleko víc >:DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama