Kelly, ty zaprodankyně - stejně tě žeru

21. března 2015 v 17:00 | Pukavčí syn |  Blog

Před pár týdny se ke mě doneslo echo, že moje oblíbenkyně Kelly Clarkson chystá na letošní rok nové album. Krevní tlak stoupl, oči se draly z důlků ven a bylo třeba vytáhnout čisté spodní prádlo. Úžasná zpráva...ta nejlepší...wáááááááááá.

Album Piece by Piece jsem očekával až někdy v polovině roku a k mému údivu jsem dnes zjistil, že je na světě už od konce února. Okamžitě jsem začal hledat, kde bych si ho mohl pustit a vesele si teď při psaní poklepávám nohou u Take You High.

K celý Kellyiný tvorbě mám jenom tohle - že upustila od rocku mě mrzí, protože na něm svou kariéru budovala a v té době také měla ty největší hity - ale šoubyznys se sune neustále dopředu a nemálo interpretů upouští od svých původních žánrů a mění styl, jen proto, aby drželi krok s trendem. Znovu připomenu Black Eyed Peas, co by legendy R´n´B, který přešly na disko, který před pár lety zažívalo obří boom. Kelly naštěstí disku nepropadla, ale přesunula se blíž popíku, což je pro mě pořád v pohodě snesitelný a i její novější písničky mě baví - její hlas prostě zbožňuju při všem.

Co ale musim vytknout fakt bez servítek, je k posrání nechutnej cover písničky Run Run Run, se kterou se na loňský podzim vytasily dnes takřka neznámí Tokio Hotel a od nichž je ta písnička naprosto úžasná. Nikdy jsem moc velký fanda coverů nebyl, i když některý jsou mnohem lepší než originál, ale pořád platí, že většinou to stojí za vyližprdel. Stejně, jako Run Run Run od Kelly.

Jinak jsem ale s novým albem Kelly spokojenej, udělalo mi ohromnou radost a po smazání Run Run Run nebude mít už vůbec chybu.Tady musim říct, že Billíšek to má lepší.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama