Emerickej konvoj

29. března 2015 v 15:45 | Pukavčí syn |  Myšlenky, názory, dojmy

Uh..fajn. Dějepis mě nikdy nebavil, takže jen okrajově tuším, co tady dělali Rusové v roce 1968. Ejhle. Máme rok 2015 a my neustále chováme vůči Rusku zášť a podobně tu teď necháváme táhnout Američany. Proč to srovnávám? Protože vzhledem k situaci mezi Ruskem a zbytkem západního světa, je podobná pohotovost americký armády trochu - zneklidňující.

Amerika s NATO a EU neustále prudí do Ruska, protože Rusko se jako jediný snaží efektivně vymanit ze systému, který Amerika s EU nastoluje a který uznává zejména Americký ekonomický zvyklosti. A co je na amerických ekonomických zvyklostech špatnýho? No, všechno. Amerika je zadlužená až po prdel a její jediný vývozní artikl, spočívající v ozbrojování, jde taky pomalu do sraček. Amerika se stále snaží vynutit konflikty, aby se mohla se slintajícím čumákem přisrat a jako v pořekadle, kdy se dva perou a třetí směje, aby ona byla tou smějící se.

Rusko si jede svoje a stále více se obrací na východ - na Čínu. Podívejte se, jak je na tom ekonomicky Čína a jak Amerika a EU. Rusko jako dostatečně nezávislá země vidí budoucnost jinde, než v zastaralý Evropě, držící evidentně špatný zvyky Ameriky. A to je důvod, proč se Amerika s NATO sere do Ruska a snaží se "verbovat" Ukrajinu, aby Rusko přinutily se západem "jednat". Jenže na tohle Rusko sere a tak se snaží Ukrajinu podržet dál jako "bariéru" mezi Ruskem a Evropou.

Je sympatický, že ranci lidí se americký armádní konvoj taktéž nelíbí, ať už ze stejných důvodů, jaký jsem tu popsal, nebo z jiných, ale je to dobře, protože... kdo rozumnej může pochlebovat amíkům, díky kterým se Evropa potýká s takovejma sračkama, jako je radikální Islám, teroristická Al-Kaida, nebo pro turisty stále méně přijatelnej Egypt.

Jasně, Rusko taky není žádnej jackpot, ale ve srování s JůEsEj, je to prostě jasná volba. Každá národnost se dopustila pár sraček a podělů, samo, že politických, či vojenských, ale žít neustále v zášti kvůli šedesátýmuosmýmu a podporovat somráky z Ameriky, který v "dobrý víře" proti těm zlým, co nám tehdá tááák ublížily táhnou, to je doprdele zbabělý. A postrádá to jakoukoliv smysluplnou myšlenku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama