Zákaz koukání na děti

18. února 2015 v 12:30 | Pukavčí syn |  Myšlenky, názory, dojmy

Sexualita byla vždy ošementým tématem, mnohdy, i v dnešní době, tabuizovaným. Styk, nahota, věc na světě nejpřirozenější je prezentována jako ta nejzakázanější, nejšpatnější a každý, kdo se jí oddává, je nadrženej, zvrácenej ouchyla, jehož kulky, nebo děloha, by se měly smažit v pánvi na palmovým oleji.

Pedofílie je sice věc úplně jiná, do jisté míry ji lze považovat za nepřirozenou a špatnou, ale nedává to důvod k prezentaci předsudků, že každý pedofil automaticky stojí před základní školou s kuponem na kredit. Většina z nich si jen mastí ocas, nebo frndu, nad představami, touhami atp., ale tím se nedopouští ničeho špatného. Někoho vzrušuje představa olizování palce u nohy se strženým nehtem, někoho hladká nožka sousedovic Jarušky, která si jí ještě nemusí holit.

Oni "špatní", kteří se už dopouštějí trestného činu, jako manipulace s různými materiály, nebo hmatových a jazykových praktik, jsou kategorií samou pro sebe a já je řadím mezi sexuální delikventy a prasata, stejně jako kdyby násilně prznili ženskou po přechodu.

Ale na videoklipu od Siy, ať už k Chandelier, nebo k Elastic Heart nevidím špatného nic. Zejména negativní reakce na ně, mě dovedla k napsání tohohle článku. Degenerace po všech zprávách, kde nám předhazují zneužití dítěte, nás nutí vidět všechno hodně zkresleně. I já sám se bojím na dětském hřišti podívat se na děti, jak si hrají, aby mě náhodou někdo neobvinil z pedofílie. Přitom se můžu jen obyčejně kochat tou nejspontánnější a nejupřímnější radostí ze života a zábavy, kterou děcka zažívají - vskutku je to nakažlivé. A že se malý Aničce při prolejzání atrakce vyhrne sukýnka?! No ježiš. Není ještě dospělá a tak si oblast svojí buchtičky nehlídá tolik, jako její matka, protože si neuvědomuje "ten problém".

K mojí osobní degeneraci značně přispělo moje mnohaleté angažmá na postu správce různých místností na chatu, kde jak známo, ona "špatná" pedofílie přímo kvete.

Ale doprdelekurvarezavejdrát podívejte se na množství starých českých filmů, zejména pohádkových, kde kolikrát děcka pobíhaj úplně bez spodního prádla a nikdo z toho vědu nedělá. Proč dneska tolik lidí pobouří taneční duet v již zmíněným klipu od Siy?

Nádherný, umělecký, tématický. Ale špatný!!! Jen proto, že tam netančí dospělá holka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kath Kath | 19. února 2015 v 9:53 | Reagovat

fff .. tady když je léto a děcka přebihajou z bazénu do bazénu přes dědinu tak většinou nahatý :D
Zatim to ještě neni tak hrozný jak pišeš, to jenom média hrotijou ale z hlediska lidskýho to lidi tak faaakt neřešijou:)

2 pukavcisyn pukavcisyn | 19. února 2015 v 12:16 | Reagovat

[1]: oh ano, zase ty média >< :D ... on je všeobecně rozdíl ve zvycích na dedinách a ve velkoměstě .. a hvězdy nechť žehnají lidskosti na dědinách :)

3 Khira Khira | 20. února 2015 v 0:41 | Reagovat

To video mám ráda. Maddie je úžasná. Ony ty pocity líp vyznějí, když to tančí ona, přijde mi to čistější.
[1]: Ale jo, lidi to řešijou. Právě kvůli médiím. Jen je potřeba najít tu správnou partu lidí, kde se to řeší, tam by tě hnali (a teď nemluvim o soběsukách xD).
Nevim jestlis viděl ale na grammys měli taky hezký představení https://www.youtube.com/watch?v=7rFkpcyZ598
a tam .. ty emoce.. *sigh* o___o
Ale jinak mám výtky z úplně jiných důvodů teda xD

4 pukavcisyn pukavcisyn | 25. února 2015 v 13:05 | Reagovat

[3]: Až teď jsem to viděl a fůů ^^.. A z jakých důvodů? :P

5 Khira Khira | 13. března 2015 v 7:05 | Reagovat

[4]: Ať už je to jakkoliv veliký umění, vždy v mainstrymovém stuffu najdu něco, co manipuluje s lidma. A tohle video bohužel není vyjímkou :|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama