Moravské deník #1

7. února 2015 v 21:00 | Pukavčí syn |  Story

Místo, kde moje abstraktní kresby získávají na hloubce a smyslu. Místo, kam jsem ještě ani před rokem nedoufal, že budu mířit a...zatím se mi vskutku daří.
Ve zkratce - v relativní tichosti a při naprosté spontánnosti jsem opustil domácí hnízdo, matičku českých měst a luxus v podobě vietnamců na každém rohu a intervalu MHD v rámci minut.

Je tomu něco málo přes týden, co jsem zamířil blíž k východním sousedům a minimálně od čtvrtka tohoto týdne div nepuknu dík přetékajícím myšlenkám a nové nabytým dojmům, které zde získávám. Je to něco novýho - úplně - maximálně - nejvíc prostě - a pro člověka, jenž čerpá neustále, je nový místo hotovým semeništěm "novinek". Zvyky, tradice, nářečí, mimořádná přirozená viditelnost hvězd na noční obloze...a to vše ve společnosti milované osoby. Jo, užívám si to, jestli se ptáte. :-)


SPÁNEK

Stačilo málo dnů, abych si ověřil to, co jsem zatím zkoumal jen během víkendů, při občasných návštěvách, a sice, mám totálně dojebaný spaní. Když začne noc /drž hubu/ a lidé se rozhodnou uchýlit se ke spánku, prostě si lehnou, zavřou oči.......a spí o___O

Nezapadám, pač já si lehnu, zavřu oči.....a ležím......ležím.....pořád ležím.....otočím se....ležím....a teprva potom spim. Fakt díky město. -_-


MYLNÉ INFORMACE

Čas od času, když ve zprávách neví, co by připoměli, vytáhnou z archívu tu hrůzu, která zužuje český lid už po staletí a ani "český Chuck Norris", Andrej Babiš, zatím z ní nenašel cestu ven. Nezaměstnanost. "Jedině v Praze je to v pohodě. Na Severu totální voser a na východ od Prahy jen voser. Ej kurva, jak je potom možný, že mi stačili tři dny, než jsem podepisoval smlouvu. V pondělí poprvé nastupuju, jestli se ptáte.


PŘÍJEMNÉ UVÍTÁNÍ

I přes avízo, že se ženu do centra chřipkové epidemie, a tím nemyslím Zlínský kraj jako takový, ale domácnost mé milé, kde všechny drtily devětatřicítky, vyrazil jsem následující den vstříc dalším etapám mého, předpokládám, stodvacetišestiletého života. >:P

Se získanými zkušenostmi, že můj imunitní systém neodolá pouze "třídenním virozám", jsem naivně fungoval, jako by se nechumelilo, nepoužíval jsem orální ekvivalent prezervativu a tak mě už další den bolelo v krku. Cajk. Stačí teplej čaj. Ejhle - nestačil. Třetí den jsem se probudil s horečkou, která mě zařadila do zdejšího mainstreamovýho klubu "devětatřicátníků".

Když nad tím ale zpětně přemýšlím, další den, čtvrtý den, jsem se probudil s pocitem fit. Co když z celý tý chřipky pronikla skrz mojí imunitu zase jenom "třídenní viróza"?


UŽ TO NEBUDU HULIT

Poutavej nadpis, ale nasrat. Jsem věrný jen dvěma věcem. Své milé a marihuaně. A je strašně príma sepisovat tenhle článek z Moravy, bejt příjemně zkouřenej, poslouchat reggae, za zády mít svou odpočívající milou * ^^ awww je tak kjut :3 * a těšit se, až po dopsání vyjdu před domek a podívám se na oblohu posetou stovkami bílých teček a všechno si to nesmírně božsky užívat.


Loučí se ten nejvíc hepy Pukavec .)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama