Úplně nejvíc moudrej klučina

19. prosince 2014 v 18:30 | Pukavčí syn |  Myšlenky, názory, dojmy

FACEBOOKOVÁ ZEĎ MĚ NEBAVÍ

Už před rokem jsem se na svém ex-blogu (DWA) tímhle motem kochal a teď jsem víc než kdy jindy blíž absolutnímu naplnění této své "revoluce".

Začátkem měsíce mě vyděsila zpráva od FB, kde oznamuje změnu užívání služeb od 1.1.2015. Postupem času jsem zjišťoval, že jsem jeden z mála co skutečně věnoval pozornost onomu oznámení a důkladně si ho pročetl. Propadl jsem panice ještě dřív, než o tom začala decentně informovat média.

Že FB politika už pár let funguje na principu, že cokoliv tam vložím (status, fotku, sdílení, snad i lajky), stává se majetkem FB. A že to zajisté bylo kdykoliv prodejné.

Nyní mám ale dojem, že to bude prodejné i pro "obyčejné" společnosti pouze za účelem cílenější reklamy. A...jako jo, občas nějaká kapička přes pohárek ukápla, ale teď už je pohár obalen stékající vodou kompletně celý. A vypadá to pěkně mimochodem.

Fanda FB jsem nikdy nebyl, zejména poslední tři roky a nyní jsem došel k závěru, že si tam účet zruším a s novými podmínkami tak souhlasit nebudu. Naivně si tak myslím, že aspoň nějaký čas nebude o mě vědět FB nic nového. Až do doby, než si to FB odkoupí od jiné společnosti, nebo úřadu. Přecejen, tohle je zvrácenej svět a uvědomuju si to.

bluáéééééééééééééééééééééé *hází grcku*


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Khira Khira | 20. prosince 2014 v 3:06 | Reagovat

Aha. Tak to by zapadlo. Protože jsem se právě dozvěděla, že se plánuje zavést facebook povinně.
Víc k tomu neřeknu, jak a co,  protože to je neskutečná špína, ani mi o tom nejde mluvit.

2 Kath Kath | 20. prosince 2014 v 23:53 | Reagovat

Tak se loučim fejsbukovej kájo >:)
A teď poďme neřešit jak nás chcou fejsbukem zničit a.. jak nás chcou zničit všeobecně a řekněme si něco hezkýho O:) protože když se soustředime jenom na to špatný, tak nás to pohltí .. a že kurva vim o čem mluvim

3 pukavcisyn pukavcisyn | 21. prosince 2014 v 21:09 | Reagovat

[1]: Nedovedu si představit, jak by k tomu přinutili například seniory, kteří neumějí kompjůtry používat, nebo tělesně postižené, atp. ...
[2]: ah..^^ dobrá tedy >:)

PS [1]: A moc dík za koment u "Príma 24 hodin". ^^ neskutečně potěšilo >:)

4 Khira Khira | 22. prosince 2014 v 19:08 | Reagovat

[3]: Jó to by mě taky zajímalo. Ale rozhodně k tomu směřují.
P.S. aww není zač ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama