Smetánka

6. listopadu 2014 v 17:30 | Pukavčí syn |  Blog

Dnešní den byl ve znamení chladného, podzimního počasí, kdy mrholení střídal déšť a potom foukal vítr a potom zase mrholilo... Nezbylo tak nic jiného, než zabít volný čas u online her na hry.cz. Dlouho let jsem s nikým náhodně nehrál, naposledy šachy, kde jsem dostával tak na prdel, že jsem usoudil, že na tamní neustálý pařitele her prostě nemám a hrát budu jen s kamarády. Poslední rok tam chodívám akorát se slečnou, abychom se utkali v horolezcích, piškvorkách, nebo slovním fotbálku, českém i anglickém. A jak se dá očekávat, nejsme žádní profíci. Ne tedy, že bychom byli úplní amatéři, ale v porovnání s těma "fajnšmekrama" co to hrají pořád, se prostě srovnávat nemůžeme.

Zašel jsem si nejdřív na anglický slovní fotbálek, kde jsem měl za jedno kolo průměrně 15 písmen (obvykle se slečnou, když máme dobrý den, mýváme za kolo tak 25 písmen), ale soupeř měl jednou 55, potom 68, nebo 44 písmen. Na fotbálek jsem se vysral.

Považuju se za dobrýho hráče piškvorek... ... ...Neplatí to na hry.cz. Co oni tam zkoušeli za taktiky a tahy, už zpaměti naučené, to... to prostě nedám. Vysral jsem se i na piškvorky.

Co mi potom jakž takž šlo, bylo prší a pirátskej poker, kdy jsem v prvních dvou hrách svůj obnos zlaťáků zšestinásobil. ^^

Budiž mi útěchou, že pořád válím v iSketchi, kde vyhrávám téměř každou druhou hru a celkem mám již na kontě 551 výher z 1172 her. Na iSketchi jsem já ta smetánka. >:)

Když umíte hádat i kreslit, výhra je jistá. Mimochodem, byl to "vlk". :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama