Retro okénko #6

28. října 2014 v 21:05 | Pukavčí syn |  Retro okénko

Nové retrookénko bude setrvávat v období, kdy jsem navštěvoval s partou klubovnu. Zmínil jsem několik hitů tehdejší doby, který frčely v rádiu a s odstupem času jsem si vzpoměl na pár dalších príma songů, z nichž jeden vyšvihnu.

Byla to éra, kdy rádiem znělo Rudebox od Robbieho Williamse, Tabáček od Chinaski, Buttons od Pussycat Dolls, Breakaway od Kelly Clarkson, nebo Big City Life od Mattafix. Pominu-li takovou bohyni, jakou pro mě je Kelly, jen jeden ze zmíněných ve mě zanechal značné stopy a s chutí si ho poslechnu i dnes. Robbie Williams se mi poprvé zaryl do paměti na základní škole, kdy se hrála jeho písnička Tripping, která se mě vůbec, ALE VŮBEC nelíbila. Robbieho jsem tedy defacto odepsal.

Po pár měsících přišlo Sin Sin Sin a já mohl být u vytržení. Nabitá, rytmická, s příjemným videoklipem, chytlavá písnička.

Ejhle. Robbie má těch dobrých písniček víc, zjišťoval jsem při projíždění diskografie. Na silvestra roku 2008 jsem objevil přesně o půlnoci písničku Kids, kterou zpívá společně s Kylie Minogue a v ten okamžik bylo jasný, že Robbie je bůh a jeho písničky mi musí masírovat bubínky a hlemýždě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama