Retro okénko #4

20. října 2014 v 21:00 | Pukavčí syn |  Retro okénko

V dobách, kdy se ještě BEP držely svého žánru a nevzal je pod svá křídla hudební producent a kurvitel mnoha nadějných songů, David Guetta, já navštěvoval poslední rok základní školy a jako městské dítě zažil něco, o čem si mnozí mohou nechat pouze zdát, a sice, vlastní klubovnu.

Scházela se nás skupinka přibližně dvaceti lidí, kde jsme v suterénní místnůstce domu jednoho ze členů party poslouchali rádio, popíjeli pivo, všemožně se mezi sebou párovali, kouřili cigára a to vše v pohodlí sedaček, křesel, za doprovodu tehdejších hitů jako Sexy Back od Justina Timberlakea, Měls mě vůbec rád od Ewy Farné, nebo Smack That od Akona s Eminemem.

Pár osmáků a osmaček se kumulovalo s pár deváťaky a deváťačkami a probírali různé strasti života, nebo se prostě jenom smáli píčovinám. Dodnes se směju, když si vzpomenu, jakou legraci jsme zažili s tehdejším kamarádem H.K. nad úsekem výše zmíněného songu od Farné, ŠOK!!

Bylo to něco zcela jiného, než se děje dnes, tedy, partičky pobývají buď venku na lavičkách, nebo u někoho v bytě, kde musí dotyčný sám další den po kamarádech uklízet veškerý čurbes, protože se všichni ostatní musí najednou učit matematiku. Byla to naše soukromá cimra, o kterou jsme se starali, jednou za čas v ní zametli, cigára típali o koberec jenom občas, než jeden z těch problémovějších členů klubovny začal dotahovat své kumpány, tehdy nikterak vyjímečné, cikány. Trvalo měsíc, než se z klubovny stala cimra aka DYK MORE PYČO CHUJU a všichni jsme se rozutekli po svých cestách a nechali klubovnu padnout.

*To neni Retro okýnko, to je článek o_O*

Dost tedy historek a přejděme k jednomu z tehdejších hitů doby, a sice, k Black Eyed Peas - Don´t Phunk With My Heart, která v roce 2005 válcovala hitparády i moje ušní bubínky a můj penis byl sevřený pravačkou při masturbaci nad božskou Fergie. >:DD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama