Opakující se sny nekončí

20. října 2014 v 22:00 | Pukavčí syn |  Blog

V jednom ze svých předchozích článků popisuju sen, který se mi zdá opakovaně. Před čtrnácti dny zase. -_-
Zase jsem měl u sebe trávu, ale nestihnul jí vykouřit. -_-

Poslední měsíc a půl mě ale opakovaně bombarduje jiný sen. Dnes to bylo již počtvrté. A děj je takřka pokaždé stejný. Mění se jen prostředí, přihlížející a kupříkladu dneska, i dohra celého děje. Popíšu ten dnešní sen a předem varuju veškeré arachnofobiky, aby snad radši dál nečetli a nutno podotnkout, že já sám jsem z pavouků dost vysranej.

Nevím vlastně jak, ale ocitl jsem se v průjezdu našeho domu a tradiční děj byl následující - zmerčil jsem pavučinu, po které lezl pavouk a nějakou shodou okolností vedlo její vlákno k mému rukávu. Pavouk pomalu ale jistě mířil po síti ke mě, ale odstup dál, abych pavučinu přetrhnul, nepomohl. Nepomohlo ani promáchnutí rukou mezi rukávem a pavoukem, abych pavučinu přetrhnul a posléze harlemšejkem shodil ji i pavouka. Nedařilo se. Pavučinu jsem akorát namotal i na svůj druhý rukáv a pavouka tak k sobě akorát ještě přiblížil. On si spokojeně vysel ve vzduchu a pro svou záchranu se dál sunul blíž ke mě. Brrrrrrrrrrrrrrrrr fůůůůůůůůůůůj. Jančil jsem, povykoval, poskakoval, snad i brečel, než, když byl pár centimetrů odemě, naprosto zkoprněl a čekal, až na mě vleze, abych ho mohl alespoň zfouknout. Zavřel jsem oči - nechtěl jsem to vidět!! Za pár vteřin jsem cítil na ruce šimrání - vlezl mi na ni...a pak...jsem se probudil.

Vyjímkou na dnešním snu bylo, že vůbec poprvé stihl pavouk dojít až na mě, neboť pokaždé jsem se probudil dřív, než k tomu došlo, nebo se mi povedlo onu pavučinu přetrhnout.

Fuj fuj fuj, br br br. -_-

Obávám se noci, kdy se mi tento sen bude zdát znovu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kath Kath | 20. října 2014 v 22:08 | Reagovat

jaaajx :D.. Awww:(( už je dobře :*

2 pukavcisyn pukavcisyn | 20. října 2014 v 22:30 | Reagovat

na pár nocí :( :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama