"Na co kurva čumíte?"

4. října 2014 v 20:00 | Pukavčí syn |  Blog

Musím ze sebe tenhle vnitřní pocit "vyblejt na blog".

Jsem velmi pohledný, mladistvě vypadající, třiadvacetiletý, fešný, krásný a okouzlující mladík z Prahy, který evidentně k šoku mnoha kolemjdoucích dělal v tomto týdnu něco, co se nesluší.

Venku svítilo sluníčko a jeho paprsky, prosvítající přes záclonu, přímo volali, abych jim šel naproti. Vzal jsem tedy svou knížku, kterou mám rozečtenou a vyrazil do nedalekého parku, kde jsem se posadil na lavičku a ponořil se do čtení řádků.

"Mladej, krásnej kluk, a čte si v parku knížku o zaniklých civilizacích? Ty krávodoprdele jaktože někde tamhle nekalí s partou levnou vodku a nešahá patnáctiletým čubkám na kozy?" odvozoval jsem si z pohledů všech, kteří kolem mě procházeli - od maminek s kočárkem, přes podnikatele v sáčků až po babičky s dědečkama.

Jasně, ono se asi vážně po Praze moc nevidí, aby někdo s vizáží sedmnáctiletýho fešáka četl něco jinýho, než Bravíčko, nebo otcovi ukradené Leo, ale ... to už jsou všichni tak zvyklí, nebo zaujatí, že si prostě nejsou schopni připustit možnost, že i mladého člověka může zajímat "vznešenější" četba?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama