Sny nedotažený do konce

2. září 2014 v 15:20 | Pukavčí syn |  Story

Jsou dva sny, které se mi zdávají opakovaně. Bez jakékoliv pravidelnosti, ale několikrát do roka je náhodně zaznamenám. A jsou to sny, které bych zařadil do kategorie těch příjemných, veselých, šťastných.

Tím prvním a "novějším" je, kdy se, buď, sejdu s nějakým kamarádem, který má u sebe značnou gramáž marihuany, a nebo značnou gramáž někde najdu, popřípadě ukradnu. A k mému nasrání, ona předehra, jak se k trávě dostanu, zabere drtivou většinu celého snu, takže na samotné vykouření jointa nikdy, nikdy, nikdy >< ... nedojde. Trávu si rád čas od času dopřeju a hodně mě tak štve, že ten krásný stav zhulenosti nezažiju ve snu, protože to musí být, panečku, teprve prdel. Být stejej podle svojí vlastní fantazie.

Tím druhým a "starším" je, kdy posbírám roztříděný odpad a vydám se s ním směrem k barevným kontejnerům. Sypu onen odpad do kontejnerů, když tu náhle zmerčím, kterak se pod tím modrým leskne dvacetikoruna. Sehnu se pro ni a zmerčim další..a další.. a potom desetikorunu..a další.. a potom padesátikorunu.. a další.. a další. Totéž se opakuje pod tím žlutým kontejnerem. Ležím na břiše a hrnu k sobě hromadu drobných, podobně, jako soutěžící z pevnosti Boyard hrnou zlaťáky. Přesně tolik tam těch drobných vždycky najdu. A znovu nastává probuzení v ten nejmíň žádanej moment, a sice, před sečtením nalezený částky a jejího následnýho utrácení.

Sen s trávou se mi zdál celkem pětkrát. Sen s mincemi pod kontejnery třináctkrát.

Musím přiznat, že by mě docela zajímalo, co ony sny znamenají, nebo spíš jen ten s mincemi, protože co se trávy týče, tam jsem si schopen odpovědět nejspíš sám. Vyrazil jsem jednou na Hlavní nádraží v Praze a ptal se tamních potulujících cikánek, zda by mi ten sen nemohli nějak vysvětlit. K mé smůle nebyli ochotny mi poradit, takže jsem slýchával akorát: "Chas do piči." apod., nanejvýš mi nabízeli k prodeji ukradené voňavky. Snářům nevěřím, protože jsem před lety došel k závěru, že každý snář si tvrdí to svoje a mnohdy tak k jednomu snu existují dva protichůdné výklady. Nenadělám tedy nic a budu jen čekat, kdy se mi znovu bude zdát o dvou kilech trávy, z níž si nedám ani čmouda a o pohozených drobácích mezi smetím, za něž si nikdy nekoupím ani ruskou zmrzlinu.

"Musiš nejdřív, drahoušku, zlatíčko, zavolat, abys dostal odpověď."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama