Než třicet nocí uplyne

8. září 2014 v 15:35 | Pukavčí syn |  Povídky


Usadí se pohodlně ve svém křesle. Na klín si položí notebook a zapne ho. Během načítání systému se rozhlíží po místnosti. Rukou si lehce promne vlasy.

Systém se načetl. Zapne internetový a prohlížeč, kde navolí jako první adresu T-Music Charts. S radostí zjistí, že Aquababes už nejsou první a převolí adresu na Facebook.

"Ahoj." zdraví ji.
"Čauky." odpoví mu.

Popisuje aktivity svého dne a naslouchá aktivitám protějšku. Občas se zasměje. Během konverzace narazí na Youtube na sympatický song a podělí se s ním v konverzaci. Oba poslouchají totéž.

"Příjemný večer." shodli se.

Když čtyři noci uplynuli, usadili se pohodlně v jejím křesle. Na klín si položila notebook a během načítání systému se na sebe usmívali a dali si pusu. Rukou si navzájem promnuli vlasy.

Systém se načetl. Zapla internetový prohlížeč, kde jako první navolila adresu T-Music Charts. Oba se zaradovali, že Aquababes v "hitparádě" už nejsou.

"Není třeba zapínat Facebook." shodli se.

Společně trávili veškeré aktivity, kterým se občas zasmáli. Ona vytáhla mobil a pustila sympatické songy. Během songu se na sebe láskyplně úsmáli a několikrát políbili.

"Příjemný večer." shodli se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kath Kath | 8. září 2014 v 22:19 | Reagovat

^^ ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama