Dvojí metr bulváru

4. září 2014 v 16:30 | Pukavčí syn |  Myšlenky, názory, dojmy

Nekupuji si denně Blesk nebo Aha, ani nenavštěvuji webovou stránku Super.cz, přesto, tu a tam, zmerčim nějaký ten poutavý nadpis.

Přátelé kolem mě si nedávno mohli konečně oddychnout, když jsem se podělil o své prozření, že už nejsem fascinován Miley Cyrus. Nemůžu její naducaný rtíky už ani vidět. Po více jak roce už nemůžu slyšet jedinou písničku z alba Bangerz, ani moji ex-veleoblíbenou písničku Drive z téhož alba. Přesto se ji však v souladu s následujícím tématem naposledy zastanu.

Před pár dny mě totiž do oka praštil nadpis článku na Super.cz: "Ta holka je prostě nepoučitelná. Nahá Miley Cyrus pózovala na obálce magazínu."

Co mě na tom naštvalo? Zejména mě celkově vadí, že z Miley dělají průkopnici veřejné nahoty, sexistických gest atd. Když si při živém vystoupení šáhne na frndu Rihanna, tak je to sexy. Když přijede Taylor Swift na udílení cen Emmy v ultrakrátkých šortečkách, tak ukazuje svoje ladné sexy nožky. Miley by se ovšem zavděčila pouze v případě, kdyby zpívala v neoprenu a na udílení cen přijížděla v zimní bundě.

Teď k tomu konkrétnímu nadpisu, jenž mě zvednul ze židle. Bylo už mnoho a mnoho "celebrit", které pózovali nahé. A některé i tak nahé, že bylo vidět bradavky. Jenže znovu stojíme před dvojím metrem bulvárních honibrků, kdy ve stejném případě čteme nadpisy: "Cameron Diaz se i po čtyřítce může chlubit sexy postavou. V těhle sexy pózách se nechala nafotit pro magazín XYZ."
"Rihanna ukázala svou snědou pleť pro magazín GHCH."
Udělá-li totéž Miley, je okamžitě za nemravnou kurvu, která nezdá stud.

Dělat si těžkou hlavu z toho, co kvákne bulvár, není zrovna dvakrát moudré, to je mi jasné. Ale když už chtějí "pupkáč Novotný" aspol. servírovat lidem, jaké jsou "celebrity" nemravky, tak aspoň stejným měřítkem na všechny, a ne, že kundička jedný, by se v nejlepším případě měla tisknout na krabičky od Jupíka a kundička druhé, by měla být tabu i pro jejího gynekologa.

Miley, vem si příklad z Wilsona ze seriálu Kutil Tim.
Ten neukázal ani svůj nos.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama